ТЕПЛА ВОДЯНА ПІДЛОГА ВІД ВИРОБНИКА

Изображение недоступно
Изображение недоступно
Изображение недоступно
Изображение недоступно
Slider
СКОМПЛЕКТУЄМО ВСЕ ДЛЯ ТЕПЛОЇ ВОДЯНОЇ ПІДЛОГИ

Наші переваги

 

ЛОГІСТИКА

Доставка завжди вчасно

Найкраща ціна

Краща ціна від виробника

Висока якість

Постійний контроль якості

Завжди в наявності

Повний асортимент товарів

Стабільність та надійність

10 років якості

Кращий клієнтський сервіс

Швидке обслуговування та індивідуальний консультант

Чому обирають нас


Більш 15 000 задоволених клієнтів за час роботи кампанії


Більше 1 000 000 кв.м. теплої підлоги з нашого виробництва укладено по всій Україні

Більш 2 300 000 м.кв. плівки і демфера відвантажено нашим клієнтам

Хочете стати партнером і отримати всі переваги?

 

 

Мати для теплої підлоги (щільність 25,35)

Виробляємо мати будь-якої товщини: від 10 до 100 мм.

Мати EasyFloor виготовлені зі спіненого або екструдованого полістиролу з покриттям з металізованої плівки або поліпропіленової тканини.

Докладніше про мати

Матеріал має особливі характеристики. По-перше, він виступає в якості гідробар`єру – не пропускає воду туди, де вона не потрібна. По-друге, мат є хорошим теплоізолятором. Тепло не йде під стяжку підлоги, а холод, навпаки, не потрапляє всередину приміщення.

Чому зручні мати з полістиролу?

  • Стійкість до впливу різного походження: фізичного, хімічного, біологічного. Впливу цементу, вапна, гіпсу, розчинів теж боятися не варто. Матеріал не гниє, на ньому не з’являється грибок;
  • Матеріал швидкий та зручний у монтажі;
  • Мають довгий термін служби;

 

Демпферна стрічка EasyFloor

Демпферна стрічка представляє собою стрічку зі спіненого поліетилену. З одного боку вона має фартух, який захищає від агресивного бетону і закриває щілини між демпферною стрічкою та теплоізоляцєю. Вона використовується для компенсації теплового розширення бетонної стяжки системи теплої підлоги, а також дозволяє уникнути теплових втрат.

Демпферна стрічка вважається універсальним матеріалом з високими звуко-,тепло-, гідроізоляційними властивостями. Структура поліетилену, з якого вона зроблена, має низький коефіцієнт теплопровідності та високий коефіцієнт звукопоглинання. Крім цього, демпферна стрічка забезпечує теплову ізоляцію підлоги, обмежуючи витрати тепла через бічні стіни будівлі.

Саме це і дозволяє використовувати демпферну стрічку для ущільнення стиків або герметизації зазорів та щілин в процесі монтажу теплої підлоги та укладання теплоізоляційних матеріалів.

 

Плівка з розміткою для теплої підлоги

Плівка з розміткою під теплу підлогу – вигідна покупка для тих, хто збирається встановлювати систему підлог з підігрівом. Вона відноситься до класу відбиваючої ізоляції. Виріб являю собою міжшаровий друк комбінованого матеріалу, в основу якого входить металізована плівка ПЕТ та ПЕ. Працює матеріал просто: за рахунок своєї конструкції він здатен відображати теплове випромінювання від труб. Спеціальна розмітка у вигляді сітки допоможе Вам не тільки правильно встановити матеріал, а й забезпечить від неправильного монтажу, що загрожує втратою грошових коштів.

Отримати кращу ціну по всій продукції

Залиште заявку – ми з Вами зв’яжемося

Менеджер зв’яжеться з Вами найближчим часом